umowa_o_warunkach_i_…, (.171, 0 KB) »
harmonogram_naborow_…, (.pdf, 363.12 KB) »
lgd_lista_6022024_17…, (.pdf, 64.39 KB) »
lgd_lista_1707202438…, (.pdf, 45.98 KB) »
wykorzystanie_srodko…, (.pdf, 37.79 KB) »
Lista członków LGD
Strona główna » Lista członków LGD

dodano: 29.06.2016 r.|Drukuj|Wyślij
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email:

Wykaz wszystkich członków Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo dla Rozwoju” na dzień 15.11.2023


 

L.p.

Podmiot

Sektor

1

Gmina Krzanowice reprezentowana przez Andrzeja Strzedulla

publiczny

2

Zarząd Gminny Oddziału Związku OSP RP w Krzanowicach

społeczny

3

Irena Duda

społeczny

4

Gminne Stowarzyszenie „Uczniowski Klub Sportowy”

społeczny

5

Adamczyk Agnieszka

społeczny

6

Romuald Pelka „ ELPEKO”

gospodarczy

7

Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Krzanowicach

publiczny

8

Tilia Studio-Architektura Krajobrazu Martyna Janczyszyn

gospodarczy

9

Gmina Kuźnia Raciborska reprezentowana przez Roksanę Pytlik

publiczny

10

Radosław Kasprzyk, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAXIMUS

gospodarczy

11

Biuro Rachunkowe Paulina Wójcik

gospodarczy

12

MKS Sparta Kuźnia Raciborska

społeczny

13

Kowol Bernard

społeczny

14

Zuzanna Hajduk

społeczny

15

Dominika Rudzka

społeczny

16

Wojciech Gdesz - przyjęty na członka stowarzyszenia w dniu 15.11.2023

społeczny

17

Gmina Pietrowice Wielkie reprezentowana przez Wójta Andrzeja Wawrzynek

publiczny

18

OSP Pietrowice Wielkie

społeczny

19

Ochotnicza Straż Pożarna w Lekartowie

społeczny

20

Bieżnikowanie Opon, Wulkanizacja, Sprzedaż opon Andrzej Olbrich

gospodarczy

21

Projektowanie i Nadzór w Budownictwie mgr. Inż. Roman

gospodarczy

22

Joachim Wieczorek

społeczny

23

Cecylia Pawlasek

społeczny

24

Gerard Bula

społeczny

25

Antoni Gincel

społeczny

26

Małgorzata Niewiera

społeczny

27

Elżbieta Hermet

społeczny

28

Dorota Jarosz

społeczny

29

Dariusz Herud

społeczny

30

Magdalena Malcharczyk

społeczny

31

Regina Malcharczyk

gospodarczy

32

Gabriela Seidel

społeczny

33

Leks Agnieszka

społeczny

34

Kordula Monika

społeczny

35

Gmina Rudnik reprezentowana przez Wójta Piotra Rybka

publiczny

36

Fundacja Gniazdo

społeczny

37

Gabriela Burdzik

społeczny

38

Stefania Pendziałek

społeczny

39

Jegliczka Monika

społeczny

40

Gerard Fitzon

gospodarczy

41

Usługi Pogrzebowe Kitel Sylwia

gospodarczy

42

Zakład Opieki „SENIOR” Jasny &Parys Sp. Jawna

gospodarczy

43

Elżbieta Pendziałek - przyjęta na członka stowarzyszenia w dniu 15.11.2023

społeczny

44

Mateusz Fiołka Usługi Pomiarowe - przyjęta na członka stowarzyszenia w dniu 15.11.2023

gospodarczy

45

Gmina Nędza reprezentowana przez Skarbnik Katarzynę Paszenda publiczny

46

Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego „Babiczok” społeczny

47

Joanna Galas społeczny

48

Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy 21 Nędza społeczny

49

DEKMAL- Zbigniew Stuka gospodarczy

50

Anna Iskała - przyjęta na członka stowarzyszenia w dniu 15.11.2023 społeczny

 

"Wykaz członków Stowarzyszenia LGD „Partnerstwo dla Rozwoju” do 14.11.2023 r.

Portal www.grupadzialania.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij